Tagasi
Allahindlus!

AirPatrol SmartSocket -juhi ja jälgi ükskõik millist elektriseadet mobiiliga!

AirPatrol SmartSocket ühidlub AirPatrol WiFi seadmega ning võimaldab juhtida erinevaid elektriseadmeid nutitelefoni abil. Võid mugavalt lülitada sisse / välja boilerit, elektriradiaatorit, jälgida kui palju seade voolu tarbib ning saada teavitusi liigsest voolukulust. Säästa raha, naudi mugavust!

SmartSocket-box1

AirPatrol SmartSocket

Laos

Juhi ja jälgi ükskõik millist elektriseadet mobiiliga!

79,00  69,00 

ELLER

alates 8 €/kuus

8 EUR/kuu 36 months. interest rate: 13.9%, initial cost: 200 EUR, total cost: 279. Final repayment period can vary and will be presented to the repayment partners before any commitment

Meie järelmaksu partnerid on LHV ja Liisi. Palun tehke oma valik maksete lehel.

Our repayment partners are Svea nad Klarna. You can choose between payment methods at checkout.

Tootekood: APSSE1 Kategooriad: , Brand:
69  või alates
/ kuu
Tavahind 79 
Täpsem info avaneb logol klõpsates.

Telli tasuta konsultatsioon

Meie tehniline konsultant aitab teil valida parima pumba teie kodus jaoks.

Tasuta transport
Tunnustatud tootja
Tasuta konsultatsioon
Tagastusõigus 14 päeva

Tee elu mugavamaks

Naudi võimalust tulla koju või suvilasse, kus vesi on juba soe, tuled põlevad ja elektriradiaator koos õhksoojuspumbaga on maja temperatuuri parajaks kütnud. Kasuta taimeri / kalendri funktsiooni, et vältida kiires elutempos ununenud elektriseadme sisse / välja lülitamist.

Olge teadlik

AirPatrol SmartSocket võib sind teavitada ülepingest, suurest voolutarbimisest, elektri maksumusest seadme kohta ja veel paljust muust. Samuti võid jälgida reaalaajas elektritarbimist, mineviku andmeid ning kogu kulu seadmele.

Lihtne paigaldada

Paigaldamine võtab kõigest mõned sekundid ja sellega saab hakkama igaüks. Vajuta vaid AirPatrol WiFi seadmel ja AirPatrol SmartSocket nutipistikul nuppu ja kõik muu toimub automaatselt. Lisaks suhtlevad AirPatrol SmartSocket nutipistikud omavahel, luues raadiovõrgu, mis ulatub ka maja kaugematesse tubadesse. Ühte võrku võib lisada piiramatu arvu nutipistikuid. Erinevaid nutipistikuid on võimalik kokku grupeerida ja juhtida justkui ühte seadet.

Säästa raha

Kasuta elektriseadmeid vaid siis kui ise kodus viibid. Muul ajal juhi kodu elektriseadmeid nutitelefonist. Säästa elektrikuludelt!

AirPatrol SmartSocket on lihtsaim viis teha oma kodu küte täiuslikult targaks! AirPatrol SmartSocket töötab vaid koos AirPatrol WiFi juhtseadmega.

Proovi tasuta mobiilirakendust (saadaval Apple store / Play store poodides) ja veendu selle mugavuses ise!

Uuri lisa: www.airpatrol.eu

Lisatarvikud